فروشگاه یار صفحه اصلی //

فروشگاه یار

فروشگاه یار

با وجود رشد بالای فروشگاه های آنلاین و مزیت های خرید از وب سایت های فروشگاهی، هنوز هم چیزی جای لذت گردش در پاساژ ها و فروشگاه های رنگ و وارنگ را نمی گیرد! هنوز هم خیلی از ما دوست داریم یک نصفه روز در میان چند فروشگاه بچرخیم، محصولات را از نزدیک برانداز کنیم و بعد از رفت و آمد های زیاد خرید کنیم. در این میان رقابت زیادی بین فروشگاه ها وجود دارد تا از حضور ما در مغازه خود استفاده کنند و بتوانند به ما محصولات شان را ارائه نمایند. مثلا کاتالوگ ها پرزرق و برق برای جلب نظر مشتری و راهنمایی بهتر در خرید همیشه چاپ و در فروشگاه ها عرض می شود. اما سوال اینجاست:

  • این کاتالوگ های چاپی تا چه میزان توجه مشتری را به خود جلب می کنند؟
  • بعد از خروج از فروشگاه آیا این کاتالوگ ها درست مطالعه می شوند؟ نیاز مشتری را برطرف می کنند ؟
  • آیا بعد از خروج مشتری و در زمانی که مشغول فکر به خرید است مدیر فروشگاه دسترسی به او دارد ؟
  • اگر مشتری سوالی داشت؟
  • آیا بهتر نبود روی موبایل مشتری و همیشه در دسترس ش باشیم ؟

این سوالات و برخی چالش های دیگر سبب شد ما به فکر ایجاد یک محصول جدید برای صاحبان و مدیران فروشگاه ها بیفتیم:

پکیج فروشگاه یار !

پکیج فروشگاه یار شامل یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای فروشگاه + یک دستگاه تبلیغات وایرلس برای ارائه ی اپلیکیشن و سایر محتوا دیجیتالی به مشتری در محل فروشگاه است.

 

 

دستگاه تبلیغات وایرلس

پکیج فروشگاه یار چیست و چه کمکی به فروشگاه ها می کند ؟

فروشگاه یار شامل یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای معرفی و فروش آنلاین محصولات فروشگاه است. این اپلیکیشن موبایل یک پنل مدیریت ساده و فارسی دارد تا خود مدیر فروشگاه بتواند محصولاتش را کم و زیاد کند و تغییر دهد. همچنین در محل فروشگاه یک دستگاه تبلیغات وایرلس نصب می شود. (شکل بالا) با استفاده از این دستگاه بدون نیاز به اینترنت و کامپیوتر یک شبکه ی آفلاین وایرلس ایجاد می شود که بر بستر آن می توان اپلیکیشن و هر نوع فایل دیگر مثل فیلم و عکس را با سرعت بسیار بالا بر روی گوشی مشتری ارسال کرد.

به کمک این سخت افزار و اپلیکیشن مدیر فروشگاه می تواند مشتری را بهتر راهنمایی کند و در کنار عکس و فیلم هایی که با کمک دستگاه روی گوشی مشتری ارسال می کند یک اپلیکیشن اختصاصی بر روی گوشی مشتری نصب می شود. با کمک این اپلیکیشن تمامی محصولات با مشخصات فنی و توضیحات در دسترس مشتری است. خبر خوب اینکه امکان خرید آنلاین هم فراهم است. یعنی مشتری پس از خروج از فروشگاه و در منزل خود می تواند محصول را سفارش دهد و آنلاین پولش را پرداخت کند. مدیر فروشگاه هم بر روی پنل مدیریت دستگاه می تواند سفارش ها را ببیند و پردازش کند.

مزایای فروشگاه یار

 

برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش و یا همکاری در فروش با شماره تماس ۰۲۱۸۸۴۴۳۸۲۴ تماس بگیرید. 

وب سایت اختصاصی محصول فروشگاه یار: فن سان http://fansan.ir/

 

معرفی دستگاه وایرلس

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:

۲ نظرات

نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر