سایر بایگانی - همسانه طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید صفحه اصلی //

گنجینه

اپلیکیشن گنجینه، متشکل از ۴ کتاب فاخر دنیای اسلام و تشیع (قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و مفاتیح) است، که به سفارش دفتر نشر معارف طراحی و پیاده سازی شده اند که تیم فنی همسانه، در اجرای آن مشارکت داشته است.

اذان گو

این پروژه به سفارش دفتر نشر معارف، طراحی و اجرا شده است، که تیم فنی شرکت همسانه در اجرای این پروژه مشارکت داشته است.

دعوت (حاج منصور ارضی)

اپلیکیشن دعوت، از سری اپلیکیشن های شخصیت محور، جهت پخش زنده مراسم های مداح بزرگوار اهل بیت، حاج منصور ارضی، طراحی و تولید شده است.

این اپلیکیشن، که در ماه رمضان ۱۳۹۵ رونمایی شد، و مورد استقبال دوستداران این مداح اهل بیت و مشتاقان حضور در ضیافت شبانه مسجد ارک قرار گرفت.

کیدتونز ( قصه گوی صوتی کودکان )

کیدتونز را نصب کن و از شنیدن قصه هاش لذت ببر

ما هر روز واستون قصه می نویسیم و با گوینده های حرفه ای و خوش صدا ضبط و صدا گذاری می کنیم .

چون ما قصه ها رو خودمون می نویسیم پس هیچوقت هیچ جایی جز کیدتونز نشنیدین و نمی شنوین . تازه فرقیم نمی کنه چندساله باشین . ما جوری قصه ها رو می نویسیم که همه از بچه ها تا بزرگترا و کهنسالا از شنیدنشون لذت ببرن .

وقتی قصه های کیدتونز رو بشنوی به همه جای دنیا بدون بلیت سفر می کنی . از ایتالیا و اسپانیا تا مغولستان و هندوستان ، از جنگلای آفریقا و رود نیل تا روستای سبزعلی و سفید آباد و با خیلی شخصیتای تازه آشنا می شی ، مثل امیرعلی و امیرو ، آنجلو و کالین ، غلام خرگوش و گربه خلبان و…

ما شما رو دعوت می کنیم که قصه های ما رو با کلاس و سطح جهانی گوش کنید .

قصه های کیدتونز با همه قصه هایی که شنیدین فرق می کنه و ما ادعا می کنیم که بی رقیبیم .

پس دوست خوبم بیا و کیدتونز رو گوش کن

اپلیکیشن ماساژ کودک

اپلیکیشن ماساژ کودک

در این برنامه اطلاعات مفید و آموزنده ای از روش های ماساژ و تاثیرات آن بر رشد و سلامت کودک بیان می شود. اپلیکیشن ماساژ کودک را می توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی از کافه بازار دریافت کنید.


نصب بر روی گوشی


دانلود مستقیم

اپلیکیشن موسیقی بارداری

اپلیکیشن موسیقی بارداری

مادران باردار در دوران حاملگی نیاز به آرامش دارند. یکی از بهترین روش ها برای آرامش در دوران بارداری گوش دادن به موسیقی مخصوص است. اپلیکیشن موسیقی بارداری با همین هدف توسعه داده شده است. شما می توانید این اپلیکیشن را به رایگان از بازار دریافت کنید و در صورت رضایت نسخه ی کامل آن را با قیمت ناچیز خرید کنید.


نصب بر روی گوشی


دانلود مستقیم

اپلیکیشن حیوانات خانگی

اپلیکیشن حیوانات خانگی

علاقه به حیوانات و تمایل به نگه داری پت در خانه های امروز باعث شده همسانه به فکر توسعه ی اپلیکیشن حیوانات خانگی با اطلاعات کامل و تفکیک شده در مورد حیوانات مختلف همراه به ویژگی ها و امکانات منحصر بفرد نماید. اگر سگ دارید و یا می خواهید از شرایط نگه داری گربه ها اطلاع داشته باشید برای دانلود اپلیکیشن درنگ نکنید!


نصب بر روی گوشی


دانلود مستقیم