همسانه در اولین کنفرانس اینترنت اشیاء صفحه اصلی //

همسانه در اولین کنفرانس اینترنت اشیاء

همسانه در اولین کنفرانس اینترنت اشیاء

گزارش حضور شرکت همسانه در اولین کنفرانس ملی اینترنت اشیاء ایران

 

روز چهارشنبه مورخ ۷ بهمن ۹۴ اولین کنفرانس ملی IOT ایران با حضور بازیگران کلیدی این صنعت نوظهور در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد. در این کنفرانس شرکت های زیادی به ارائه ی مطالب خود پرداختند. همراه اول و ایرانسل هر یک برنامه های استراتژیک خود را برای حضور در این صنعت رو به رشد بیان کردند. شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت هم در این کنفرانس سهمی داشتند، شرکت های وب و شرکت پار آنلاین هر یک در یک ارائه ی فنی مناسب به نقش فناوری های زیرساختی برای تامین اینترنت به عنوان بستر اصلی iot پرداختند. همچنین چند شرکت خارجی تجربیات شان را با حاضرین در میان گذاشتند.

 

نمایشگاه اینترنت اشیا

 

روز قبل از کنفرانس هم دو کارگاه با موضوعات مرتبط برگزار شد. در حاشیه ی کنفرانس و کارگاه نمایشگاهی برگزار شد تا فعالان این صنعت دستاورد ها و تجربیات خود را برای علاقه مندان عرضه کنند و در این میان همسانه نیز به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی طراحی اپلیکیشن موبایل و همچنین ارائه ی کننده ی دستگاه های تبلیغات وایرلس در نمایشگاه یک غرفه برای ارائه ی ایده های خود داشت.

 

رونمایی از ورژن جدید دستگاه تبلیغات وایرلس همسانه

 

تمرکز ما در این نمایشگاه دستگاه تبلیغات وایرلس بود که با استقبال خوب شرکت کننده ها مواجه شد که از جمله ی آن می توان به مذاکره با چند بانک و سازمان دولتی برای تجهیز مکان هایشان به دستگاه تیلبغات وایرلس همسانه (w-ADS) اشاره کرد.

همچنین در این نمایشگاه همسانه پذیرای جوانان و دانشجویان علاقه مند به حوزه ی اینترنت اشیا و اپلیکیشن بود که امید هست با کمک هم بتوانیم در رشد این صنعت در کشور نقشی ایفا کنیم.

 

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:

۱ دیدگاه

نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر