برآورد قیمت اپلیکیشن
در چند قدم ساده میتوانید قیمت ساخت اپلیکیشن را برآورد نمایید
توسعه کسب و کار شما با گوشی های هوشمند
نمی خواهید روی موبایل مشتریان تان حضور داشته باشید !؟
طراحی اپلیکیشن موبایل به سبک همسانه
ما عاشق کارمان هستیم و به راهی که تا به حال رفتیم افتخار می کنیم
پیشنهاد ویژه برای پزشکان و مراکز درمانی
بیش از 20 پزشک تا کنون به ما اپلیکیشن اختصاصی سفارش داده اند !

ساخت انواع اپلیکیشن موبایل

 

 


فرایند اجرای پروژه در همسانه


تبدیل برنامه به رسانه شما

ما اتمام کدنویسی و تحویل برنامه را پایان پروژه نمی دانیم. به نظر ما کار اصلی تازه شروع شده است. رویکرد همسانه استفاده از پتانسیل اپلیکیشن ها برای توسعه ی کسب و کار و افزایش روش های ارتباط با مشتری است. ما تلاش می کنیم با شناسایی درست مخاطبان هدف برنامه شما را به بهترین شکل و با بالاترین برد توزیع کنیم. در کنار استفاده از پتانسیل تمامی مارکت های ایرانی و خارجی اپلیکیشن ما از ظرفیت شبکه های اجتماعی برای معرفی اپلیکیشن به مخاطبان استفاده می کنیم. برنامه ی شما دیده خواهد شد، خیال تان راحت !

بهترین روش های فنی در طراحی اپلیکیشن موبایل

ما در همسانه با کد هایمان زندگی می کنیم. کدنویسی تفریح ماست. ما تلاش می کنیم همواره از بهترین روش ها و به روز ترین تکنولوژی ها برای رسیدن به هدف و پاسخ به نیاز برنامه ها استفاده کنیم. شما هر چقدر در مورد طراحی گرافیک حساسیت داشتید در این قسمت خیال تان راحت باشد، چون حساسیت ما بیشتر در این قسمت است. پس از چند روز برنامه را بر روی گوشی تحویل می گیرید. ما علاقه داریم از کدنویسی به صورت Native استفاده کنیم اما گاهی اوقات با مشورت با کارفرما روش های Cross-Platforms بهینه تر هستند. به هر حال ما همواره دنبال بهترین راه حل هستیم. معمولا از روند پیشرفت کار در بخش کدنویسی به شما گزارش می دهیم و پس از پایان کار و انجام تست های مختلف تمامی باگ های احتمالی را برطرف می کنیم.

ساخت اپلیکیشن موبایل تخصص ماست.

ساده، زیباست حتی برای اپلیکیشن های موبایل !

برای کاربر مهم نیست شیوه برنامه نویسی چطور بوده و از چه روشی استفاده شده اما ظاهر و طرح و رنگ برنامه تاثیر مستقیم در جذب مخاطب و میزان استفاده از آن دارد. ما در این مرحله بسیار سخت گیر و وسواسی می شویم. برای ساخت اپلیکیشن موبایل شما سعی می کنیم از به روز ترین ایده های طراحی استفاده کنیم. طراحان گرافیک و رابط کاربری در همسانه با درک صحیح سلیقه ی شما و در نظر گرفتن مخاطب هدف و محتوی برنامه طرح های پیشنهادی را در چند سبک ارائه می کنند و شما با فراغ بال طرح مورد نظرتان را انتخاب می کنید. پس از تائید طرح به سراغ برنامه نویسی می رویم.

چرا اپلیکیشن ها دانلود شود ؟

اگر نگاهی به مارکت های اپلیکیشن بیندازید متوجه می شوید روزانه تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن منتشر می شوند. در این شلوغی چرا کسی باید برنامه ی شما را دانلود کند؟ چه ارزش افزوده ایی ایجاد شده است ؟ ما در این قسمت به دنبال ارائه ی یک سناریو هوشمندانه و جامع برای تولید برنامه هستیم. همچنین در این بخش به محتوی داخل برنامه فکر می کنیم ! چه مطالب و امکاناتی باید داخل برنامه قرار گیرد؟ پس از تدوین سناریو باید محتوی برنامه را جمع آوری و مشخص کرد. هرچند اکثر اپلیکیشن های ایرانی توجه چندانی به محتوی ندارند اما در همسانه ما اعتقاد داریم : Content is The King

مشاوره رایگان جهت ساخت اپلیکیشن موبایل شما!

اگر فکر می کنید از ظرفیت موبایل می توانید برای توسعه ی کار خود استفاده کنید با ما تماس بگیرید. ما در یک یا چند جلسه موضوع کاری شما را تحلیل می کنیم و بهترین راهکار را پیشنهاد می دهیم. ما علاقه داریم به کدهای فنی به چشم یک ابراز نگاه کنیم. ابزاری در خدمت هدف شما. پس گام اول شناسایی درست هدف و مخاطب هدف است. بعد در مورد محتوی و کارکرد برنامه تصمیم میگیریم و برای دانلود شدن برنامه و جلب نظر مخاطب ایده می دهیم. گام بعدی طراحی ساختار فنی برنامه است و کمی هم در مورد رابطه کاربری بحث می کنیم. خروجی مرحله ی اول یک برنامه اجرایی است که اگر مورد توافق شما باشد قرارداد منعقد شده و کار را شروع می کنیم ! ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی شما …

برخی پروژه ها


پاتوق کتاب
پاتوق کتاب
   
گنجینه
گنجینه
   
اذان گو
اذان گو
   

 

 

سفارش پروژهسلام. ما از سال ۹۲ به صورت متمرکز و تخصصی بر روی طراحی اپلیکیشن موبایل فعالیت می کنیم. البته پیش تر هم سابقه ی فعالیت در زمینه ی طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال و ارائه ی خدمات مرتبط را داشته ایم. تیم ما از دو گروه فنی  و برنامه نویسی و مشاور بازاریابی تشکیل شده است. ما در همسانه در مدت زمانی که فعالیت داشتیم همواره سعی کردیم نیاز مشتری خود را در نظر بگیریم و با رویکرد بازاریابی به ارائه ی خدمت پرداخته ایم. ما تلاش می کنیم از اپلیکیشن موبایل به عنوان یک وسیله برای رسیدن به اهداف بازاریابی شما استفاده کنیم.
نمی دانیم الان که مشغول مطالعه این سطر هستید پشت پی سی نشستید یا با موبایل سایت ما را باز کردید. اما به احتمال زیاد یک اسمارت فون دارید! و حتما شاهد رشد سریع و وسیع استفاده از گوشی های هوشمند شده اید. چرا شما از فرصت جدید استفاده نکنید؟ اپلیکیشن موبایل اختصاصی خود را سفارش دهید و روی موبایل مشتریان تان حضور داشته باشید. بسته به اینکه چه کسب و کاری دارید و چه هدفی را دنبال می کنید ما می توانیم راه حل های جذابی به شما ارائه دهیم. 
ما در همسانه عاشق کارمان هستیم. تلاش می کنیم از بهترین روش ها برای رسیدن به اهداف مشتری استفاده کنیم. تیم خوبی داریم و همواره به دنبال یادگیری هستیم و از آخرین متد های تکنولوژی در دنیا برای کارمان بهره می گیریم. به همین دلیل است که بیش از ۳۰ مشتری تا کنون به ما اعتماد کرده اند و از این بابت خوشحالیم. به ما اجازه دهید تا در جلسات مشاوره شایستگی خود را بهتر نشان دهیم. با شماره ۰۹۳۸۵۸۵۳۵۵۸ تماس بگیرید و یا فرم کناری را پر کنید. ما برای ورود شما به دنیای موبایل در کنارتان هستیم. با افتخار.

آخرین مطالب وبلاگ

 

فروشگاه یار

فروشگاه یار

توسط محمد هادی شجاری در تیر ۴, ۱۳۹۵

الف تا ی ساخت اپلیکیشن (در حال تکمیل)

الف تا ی ساخت اپلیکیشن (در حال تکمیل)

توسط محمد هادی شجاری در اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵

همسانه در اولین کنفرانس اینترنت اشیاء

همسانه در اولین کنفرانس اینترنت اشیاء

توسط محمد هادی شجاری در بهمن ۱۰, ۱۳۹۴

 

 

برخی مشتریان


بیش از ۲۰ مشتری دیگر
راه آهن
پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی
امرسان
دانشگاه تهران
یاسمین