گزارش حضور همسانه در الکامپ ۹۴ صفحه اصلی //

گزارش حضور همسانه در الکامپ ۹۴

گزارش حضور همسانه در الکامپ ۹۴

نمایشگاه الکامپ همواره بهترین فرصت برای بازیگران صنعت فناوری اطلاعات برای ارائه ی آخرین ایده ها و محصولات و همکاری برای توسعه بازار بوده است. امسال و در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، ما در سالن ۱۸ پذیرای مهمانان خود بودیم و از استقبال بی نظیر مردم و همکاران شگفت زده شدیم. امیدورایم در سال های بعد هم بتوانیم با حضور بهتر در نمایشگاه های مرتبط به کار خود در جهت پیشرفت صنعت گامی برداریم.

الکامپ امسال بسیار شلوغ و پربار بود.

همسانه در الکامپ

 

بازدید آقای مهندس نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر سازمان فناوری اطلاعات و آقای مهندس ناصر علی سعادت، رئیس سازمان صنفی رایانه ای و هیئت همراه در غرفه همسانه.

همسانه الکامپ ۲

 

مهندس میلاد اسلام زاده، مجری توانمند صدا و سیما برای یکی از برنامه های جدیدش سفارش یک اپلیکیشن موبایل داشت و مذاکره اولیه برای سپردن این پروژه به همسانه در نمایشگاه الکامپ انجام شد.

 

بیش از یکصد نفر برای همکاری با همسانه و اخذ نمایندگی فروش و یا سفارش اپلیکیشن در نمایشگاه الکامپ ۹۴ در غرفه ما فرم پر کردند.

نمایشگاه الکامپ

 

همچنین در این نمایشگاه برای اولین بار دستگاه تبلیغات وایرلس که در شرکت همسانه طراحی و تولید شده رونمایی شد که با استقبال فوق العاده ای همراه بود.

 

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:

۱ دیدگاه
  • محمود سروش می‌گه:

    سلام و درود بر شما. همراه با آرزوی پیروزی برای تیم چابک و خلاق شما امیدوارم روزی برسه سهم قابل توجهی از بازار مارکتینگ دیجیتال رو به خودتون اختصاص بدید و به عنوان نماینده ایران در نمایشگاه هایی مثل: ویسکوم دوسلدورف شرکت کنید.

    صمیمانه ترین احترام
    محمود سروش
    مشاور استراتژی ارتباطی کاله و مدیر مارکتینگ کانون مارکتینگ و تبلیغات آتی بال


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر