کاتالوگ دیجیتال ارتباطی نو با مشتری صفحه اصلی //

کاتالوگ دیجیتال ارتباطی نو با مشتری

کاتالوگ دیجیتال ارتباطی نو با مشتری

موبایل دیگر آینده نیست، تبدیل به واقعیت شده! نباید فرصت های بکر موجود در دنیای اپلیکیشن های موبایل را دست کم گرفت، کاربران تلفن های هوشمند ساعت های زیادی از شبانه روز خودشان را صرف گشت و گذار در اپلیکیشن های موبایل میکنند. در این بین برندها و شرکت های مختلف فرصت را غنیمت شمردند و راه های مختلفی را جهت ارائه و نمایش خودشان در این فضای گسترده کردند.

کاتالوگ دیجیتال یا کاتالوگ هوشمند نوعی اپلیکیشن موبایل است که در آن دیگر نیازی به چاپ کاغذ نمی باشد و همچنین ارتباط بین صاحبان کسب و کار و مخاطبان یک طرفه نیست بلکه در قالب یک اپلیکیشن موبایل که به صورت یکپارچه در کنار وبسایت بر روی دیوایس های مختلف از جمله اندروید، آیفون و ویندوز فون اجرا میشود. و یک پل ارتباطی هوشمند و همه جانبه میان ارائه دهنده خدمات و کالا و مخاطبان آن در قالب یک محیط با کارایی بالا ارائه میکند.

digital-catalog

در زیر لیستی از قابلیت های کلی کاتالوگ هوشمند آمده است:

 1. استفاده از عکس و فیلم در کنار متن
 2. توزیع کاتالوگ با روش های متنوع و ویروسی
 3. امکان ویرایش محصولات و اضافه کردن محصول جدید
 4. صرفه جویی در هزینه های چاپ و توزیع کاتالوگ و بروشور
 5. طراحی یکپارجه برای وبسایت ،‌ اندروید ،‌ iOS و ویندوز فون
 6. امکان ارسال پیام برای مشتری و اطلاع رسانی با نوتیفیکیشن
 7. ایجاد تنوع در روش تبلیغات و حضور فعال روی گوشی موبایل مشتریان
 8. امکان دریافت پیام از طرف مشتری و جمع آوری نظرات مشتریان و کاربران
 9. امکان شماره گیری مستقیم، ارسال پیامک و ایمیل و ارتباط از داخل اپلیکیشن
 10. امکان مشاهده آماری تعداد دانلود و میزان استفاده از کاتالوگ دیجیتال در پنل اختصاصی
 11. امکان درج قیمت و تغییر آن به صورت زمانی و یا امکان استعلام قیمت توسط مشتری و پاسخ لحظه ای

شاید شما  به این فکر بوده اید که بر موج اپلیکیشن های موبایل سوار شده و از فرصت های بیشمار موجود در دنیای تلفن های همراه استفاده کنید. پس به پرورش ایده های خاص خودتان مرتبط با موضوع کسب و کار پرداخته اید و بعد از بررسی های مختلف متوجه شدید که پیاده سازی اپلیکیشن مورد نظرتان زمان و هزینه زیادی دارد. پیشنهاد همسانه این است که ایده هایتان را عقب نیندازید، ما به شما کمک میکنیم  پروژه اپلیکیشن موبایل خود را هر چه زودتر شروع کنید و ورژن اول آن را در استورهای موبایل منتشر کنید و به جذب مخاطب بپردازید ما راهکار جامعی برای شما داریم! انتشار کاتالوگ دیجیتال و هوشمند توسط تیم همسانه زمان و هزینه زیادی نمیبرد و این امکان را خواهید داشت که بعد از گرفتن بازخورد سریع از مخاطبانتان فازهای بعدی پروژه را ادامه دهید و در نهایت به ایده جامع خود برسید.

پس تا دیر نشده با ما تماس بگیرید! مشاوره حرفه ای همسانه در زمینه اپلیکیشن موبایل و راه های توسعه کسب و کارتان در دنیای بیکران تلفن های هوشمند کاملا رایگان است! تلفن:‌ ۰۲۱۸۸۸۴۴۰۵۰ ، ایمیل: info@hamsane.com

توسط عبدو شجاری

من عبداله شجاری هستم اما دوستان Agha Abdo صدام میزنن! به زبان لیت خواب میبینم و با خودم مورس کد حرف میزنم، یه خوره لینوکس و دنیای متن باز،‌ عاشق امنیت و برنامه نویسی و تلفن همراه و بیزینس و سنگ نوردی و گیتار الکتریک!
وبسایت: http://abdo.ninja


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر