چگونه وب سایتی کارآمد برای کسب و کار خود داشته باشیم؟ صفحه اصلی //

چگونه وب سایتی کارآمد برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

چگونه وب سایتی کارآمد برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

ابتدا هدف خود از ایجاد وب سایت را مشخص کنید !
قبل از ایجاد یک سایت باید هدف خود را به طور واضح مشخص کنید ، تعیین هدف به مشخص شدن مشتریان و موضوع اصلی سایت کمک شایانی خواهد کرد و طراح سایت میتواند قالبی متناسب با موضوع مد نظر شما و کاربران سایتتان طراحی کند .

با طراحی زیبا به وب سایت خود روح دهید !

کاربر پسند بودن سایت و رعایت ویژگی های زیبایی شناختی نقش موثری در جذب مشتری خواهد داشت .
به طور مثال برای صفحات رسمی از رنگ های غیر گرم ،برای سایت های فانتزی مانند وب سایت مهدکودک بیشتر از رنگ های گرم و تنوع رنگی زیاد استفاده می شود .

همیشه یک وب سایت خوب و کارآمد ، وب سایتی پیچیده با گرافیک سنگین نیست بلکه وب سایتیست که مخاطب ( مشتری) را در کوتاهترین زمان ممکن به اطلاعات کلیدی برساند، از این رو بهتر است صفحه ی اول سایت سبک تر و شامل اطلاعات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما باشد.
در صورتی که سایت دارای ساختار و منوبندی منظم باشد ، مخاطب بهتر میتواند مطالب مورد نظر شما را دریافت کند ، شلوغی و بی نظمی محتوا باعث سر درگمی مخاطبین خواهد شد.

محتوای خوب ، یک تیر و چند نشان !
وب سایتی کارآمد خواهد بود که حرفی برای گفتن داشته باشد و حالت سکون به خود نگیرد زیرا کاربر به سایتی که فاقد محتوای جذاب و مفید باشد، برنخواهد گشت. از طرفی سایتی که به طور منظم به روزرسانی شود و بهترین محتوا را داشته باشد ، بیشتر در نتایج جست و جوی گوگل ظاهر خواهد شد و شانس بیشتری برای دیده شدن و جذب مشتری خواهد داشت.

webdesign

به عنوان آخرین نکته باید اضافه کنم یکی از راههای افزایش بازدید سایتتان علاوه بر تبلیغات اینترنتی ، استفاده از سئو یا بهینه سازی سایت می باشد که در قسمت های آینده به آن خواهیم پرداخت

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر