پیج ایده آل در اینستاگرام صفحه اصلی //

چگونه در اینستاگرام یک پیج ایده آل داشته باشیم ؟!

چگونه در اینستاگرام یک پیج ایده آل داشته باشیم ؟!

راهکارهایی برای داشتن یک پیج ایده آل در اینستاگرام !

بی شک محبوبیت اینستاگرام از هیچ کس پوشیده نیست و هر کس که از یک اسمارت فون استفاده میکند لااقل نام این شبکه اجتماعی محبوب را شنیده است !
به تاریخ که نگاه کنیم خواهیم دید که رونق اینستاگرام از جایی شروع شد که چشم طمع مارک زاکربرگ (خالق و مالک فیس بوک) جوان به آن تیز شد و آن را خرید .

امروزه در اینستاگرام فعالیت های گوناگونی انجام می شود از اشتراک گذاری عکس های شخصی بین دوستان و فالوور های خصوصی گرفته تا برندینگ ها و همچنین برنامه های فروش کالا های مختلف !

شاید دو سال پیش هر کسی که یک اکانت در اینستاگرام ثبت می کرد صرفا بابت شیر کردن لحظات به یادماندنیش بین تعداد محدود دوستانش بود ، اما حالا حتی به اشتراک گذاری همان عکس ها هم به علت شیرین بودن “لایک گرفتن” به دغدغه ای برای کاربران این شبکه اجتماعی تبدیل شده است !

اما موضوع داغ تری که امروزه در ایسنستاگرام رونق گرفته است توسعه کسب و کار ها ست .

پیج ایده آل در اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام

در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که چگونه می توانیم یک پیج ایده آل و جذاب برای توسعه کسب و کارها در اینستاگرام داشته باشیم

 • اولین و مهمترن موضوع : محتوای جذاب و مفید تولید کنید :

بی شک شما این مطلب را نخواهید خواند اگر برایتان جذاب نباشد و فایده ای برایتان نداشته باشند .پس به سادگی به این نتیجه خواهیم رسید که برای مجاب کردن افراد برای دنبال کردن پیجتان باید مطالبی جذاب و مفید در اختیارشان قرار دهید !
از آنجایی که اینستاگرام شبکه ای با محوریت عکس است ، انتخاب عکس مناسب و جذاب عامل موثری است که به شما در این امر کمک می کند .

 • فعال باشید :

بنیان و هدف ایجاد شبکه های اجتماعی به وجود آوردن ارتباطات بیشتر بین افراد است ، پس اگر به دنبال آن هستید که پیجی ایده آل در اینستاگرام داشته باشید باید میزان فعالیت روزانه خود را افزایش دهید و تعداد پست های بیشتری در روز در پیج خود قرار دهید ، همچنین پاسخ به نظرات و کامنت های کاربران امری است که باعث اعتماد و نزدیکی بیشتر با پیج شما خواهد شد !

 • سعی کنید دیده شوید :

  اگر حداقل یک بار با اینستاگرام کار کرده باشید خواهید دید که اگر شما هزار پست هم داشته باشید اما کسی شما را دنبال نکند به هیچ وجه دیده نخواهید شد و از لایک و کامنت هم خبری نیست ، برای دیده شدن راه هایی وجود دارد که به بررسی ان ها می پردازیم:

  -دوستانتان را پیدا کنید و آن ها را دنبال کنید : برای شروع کافیست کسانی که با آنها ارتباط دارید را پیدا کنید و آنها را دنبال کنید و خود را به آن ها نشان دهید و انتظار فالو شدن از آن ها داشته باشید .

  – از هشتگ ها استفاده کنید : همان طور که می دانید هشتگ ها(#) انقلاب بزرگی در شبکه های اجتماعی محسوب می شود ، شمار زیادی از کاربران اینستاگرام برای پیدا کردن عکس های مورد نظرشان از هشتگ ها استفاده میکنند ، حال اگر شما هم از این هشتگ ها به صورت هوشمندانه در زیر پست هایتان استفاده کنید احتمال دیده شدن خود را بالا خواهید برد .
  – به تبلیغات بپردازید : امروزه با گسترش و رونق گرفتن اینستاگرام پیج های زیادی با تعداد فالوور بالا اقدام به تبلیغ در پیج های خود کرده و باعث بالا آمدن پیج های دیگر می شوند ، باید بدانید که موثر ترین راه برای دیده شدن همین تبلیغ است .

اگر شما هم به دنبال داشتن یک پیج ایده آل برای کسب و کارتان هستید راه هایی که در بالا گفتیم موثرترین و کاربردی ترین راه هایی ایست که انجام آن ها حداقل ماجراست .

همسانه در زمینه ی شبکه های اجتماعی رویکرد های مختلفی در پیش گرفته است که یکی از ثمرات آن بزرگترین پیج موبایل در اینستاگرام یعنی موبونیوز است .

برای مشاوره بیشتر با ما تماس برقرار کنید !

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر