مزایای تبلیغات با اپلیکیشن موبایل صفحه اصلی //

مزایای تبلیغات با اپلیکیشن موبایل

مزایای تبلیغات با اپلیکیشن موبایل

مزایای تبلیغات با اپلیکیشن موبایل

این روز ها استفاده از اپلیکیشن های موبایل بسیار متداول شده است و کاربرد های زیادی دارد. اپلیکیشن موبایل می تواند یک رسانه ی تبلیغاتی باشد. یک شرکت یا کسب و کار می تواند یک اپلیکیشن موبایل با موضوع تخصصی کسب و کار خود و با توجه به کاربران و مخاطبان هدفش تولید کند و در آن خدمات و محصولات خود را معرفی نماید. در ادامه به برخی از مزایای تبلیغات با اپلیکیشن موبایل می پردازیم:

 1. برنامه ها توسط کسانی دانلود می شوند که به موضوع علاقه دارند. در نتیجه تا حد بسیار مناسبی تبلیغ بین جامعه هدف و به صورت متمرکز توزیع می شود.
 2. انتشار برنامه به سرعت صورت می گیرد و به دلیل کاربردی بودن محتوی مردم به صورت خودجوش توزیع کننده ی آن بین دوستان و آشنایان خود می شوند.
 3. ماندگاری این روش بسیار بالاست. در مقایسه با یک تبلیغ در روزنامه یا گرفتن یک بیلبورد برای یک ماه این روش اثر و دوام نا محدود دارد. تاریخ انقضا ندارد !
 4. این روش محدودیت جغرافیایی ندارد در سرتاسر جهان کاربران گوشی های هوشمند می توانند توسط سازمان مورد دسترس باشند.
 5. بستر موبایل کاملا امکان تعاملی شدن دارد. سازمان می تواند با استفاده از راهکار های تعبیه شده با مشتری خود که کاربر اپلیکیشن است در ارتباط باشد و از نظرات و بازخور های او مطلع گردد.
 6. بستر موبایل امکان شخصی سازی دارد. شما می توانید با این روش به ارتباط فرد به فرد اقدام کنید. (One By One Marketing)
 7. بستر موبایل امکان دسته بندی مشتری بر اساس مناطق جغرافیایی را دارد. (Location Based)
 8. حضور در بهترین برنامه ی موبایل مرتبط با موضوع کسب و کار باعث می شود مخاطب کاملا با سازمان و برند اسپانسر آشنا شود و آگاهی برند سازمان افزایش یابد.
 9. حضور در بهترین برنامه موبایل مرتبط باعث می شود مشتری در هنگام تصمیم به خرید و استفاده از محصول بتواند به راحتی با سازمان اسپانسر ارتباط برقرار کند.
 10. حمایت مالی از یک برنامه مرتبط با کسب و کار علاوه بر اثرات تبلیغاتی و تاثیر بر رشد فروش و آگاهی برند می تواند در قالب یک فعالیت در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمان تلقی گردد.
 11. با توجه مزایای بالا و در مقایسه با روش های متداول و تکراری تبلیغات، تبلیغات با اپلیکیشن موبایل توصیه می شود.

می توانید ببینید تا به حال چه سازمان ها و افرادی از این روش استفاده کرده اند:

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر