شرکت طراحی اپلیکیشن صفحه اصلی //

شرکت طراحی اپلیکیشن

شرکت طراحی اپلیکیشن

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل

 

در این پست از وبلاگ می خواهیم به ویژگی ها و شرایط یک شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل اشاره کنیم. بدون شک شما برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل خود انتخاب های زیادی دارید و خوب است برای دستیابی به یک نتیجه ی دلخواه به نکات زیر توجه کنید:

  1. تیم حرفه ای و قابل اعتماد: سپردن کار به افراد تازه کار یک ریسک است. شاید در نگاه اول هزینه ی کمتری را به شما تحمیل کند اما در جریان اجرای کار و تحویل پروژه احتمال دارد به دردسر بیفتید. البته این قاعده استثنا هم دارد. افرادی هم هستند که کار خوب و با کیفیت تحویل می دهند. اما سخت ترین کار پیدا کردن فرد و تشخیص صلاحیت اوست.
  2. سابقه و نمونه کار: در هر کاری تجربه می تواند موثر و مطمئن باشد. بهتر است به کسی اعتماد کنید که قبلا راه مشابهی را رفته باشد و با مراحل مختلف کار عملا درگیر شده باشد. همیشه اجرا با برنامه های روی کاغذ فاصله دارد. در نتیجه خوش بود گر محک تجربه آید به میان …
  3. ایده های خلاقانه: اگر دنبال کار نو هستید برای اجرای ایده تان نیازمد ایده های خلاق در اجرا خواهید بود.
  4. توانایی تحلیل: یک تیم خوب قبل از اجرا مشاور شماست. اگر شرکت طراحی اپلیکیشن که شما انتخاب می کنید دارای توان تحلیل از شرایط بازار و شرایط فنی باشد نمی خواهد به هر شرایطی اپلیکیشن را تولید کند. بهترین پیشنهاد را به شما می دهد که این پیشنهاد ممکن است اجرا نکردن پروژه باشد !
  5. قیمت مناسب: سوال اولی که معمولا از یک شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل می پرسید این است که: “هزینه ی طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است؟” قطعا قیمت یک فاکتور تاثیر گذار است اما همواره به دنبال مناسب ترین قیمت باشید و نه الزاما پایین ترین قیمت. سعی کنید پیشنهاد ها را به صورت چند بعدی بررسی کنید و از توجه صرف به قیمت کمتر بپرهیزید.

ما در همسانه امیدواریم بخشی از ویژگی های ذکر شده را داشته باشیم و تلاش می کنیم به انتخاب اول شرکت ها برای طراحی اپلیکیشن موبایل تبدیل شویم. خوشحال می شویم اگر با نظرات خود ما را در این مسیر سخت یاری کنید.

 

 

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر