حداكثر استفاده از فرآيند تبليغ و ارتقاء متقابل صفحه اصلی //

حداکثر استفاده از فرآیند تبلیغ و ارتقاء متقابل

حداکثر استفاده از فرآیند تبلیغ و ارتقاء متقابل

 
استفاده از فضای مجازی خود : از آنجایی که فرآیند ارتقاء متقابل (اشتراک گذاری مشترک) در واقع یک شکل از تبلیغات مشترک محسوب می شود، شما باید شاخص زمان را در مقوله مکان و زمان تبلیغ اپلیکیشن خود در نظر بگیرید.
شما می توانید با شناسایی تمام روش های ممکن برای ارائه اپلیکیشن خود ، این فرآیند را آغاز کنید و سپس در مورد محتوا و مکان (فضا) تصمیم بگیرید.
ارزشمندسازی اپلیکیشن : به کاربران بازیهای موبایل برای امتحان اپلیکیشن بازی، دلیل ترغیب کننده ای ارائه کنید ؛ اعطای پاداش به کاربران، باعث افزایش تعامل آنها برای بازی و منجر به کشف بازی های جدید شما خواهد شد. رویکرد فرآیند ارتقاء متقابل باعث سه برابر شدن تغییرات و درآمد شما خواهد شد.
اطلاع رسانی در مورد اپلیکیشن های جدید : آیا در اطلاع رسانی و جلب توجه مخاطب خود در مورد اپلیکیشن های جدید موفق بوده اید؟
پس چنین فرصتی را از دست ندهید. نکته مهم ادامه روند ارتقاء بازی های جدید در آینده است، اگر شما کاربران تان را از یک بازی به بازی جدید (متناوبا) هدایت کرده اید ، این روند بسیار آسان خواهد بود.
فرایند یکپارچه سازی محتوا تبلیغات متقابل را در پایان هر دو اپلیکیشن ، برای ایجاد یک احساس تداوم (پیشرفت) و هدایت سلایق کاربران در کاربرد محصولات جدید ، در نظر بگیرید.
 مهم تر از همه اینکه، دانستن این موضوع که کدام اپلیکیشن (محصول) را باید در باکس تبلیغات خود نشان دهید ، و در مقابل ، اینکه کدام اپلیکیشن از طریق شبکه آگهی یا تبادل آگهی برای درآمد زایی مناسب تر است ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
به عنوان مثال، به کاربران جدید خود ، می توانید به جای نشان دادن یک آگهی در “شبکه آگهی”، آگهی های تبلیغاتی را برای فروش اپلیکیشن های مجازی نشان دهید .
نکته مهم این است که ؛ فهم دقیق بخش ها / قرار دادن (تبلیغات) اپلیکیشن ها در مکان مناسب ، شما را برای تولید”هزینه بر درصد بالاتر” قادر خواهد ساخت.
 
 
“ترویج و ارتقاء اپلیکیشن ها” را، بدون مزاحمت در تجربه کاربر ، مد نظر خود قرار دهید. شما می توانید این کار را از طریق حصول اطمینان از این موضوع که “روند تبلیغات” به بخشی از تجربه کلی کاربر تبدیل شده است، انجام دهید. این امر نه تنها تا حد زیادی به افزایش شانس کشف (جستجو شدن) یک بازی کمک می کند، بلکه امکان تعامل عمیق تر با اپلیکیشن شما را افزایش می دهد .
 
مزایا:
یکی از مزایای ارتقاء متقابل (تبلیغ مشترک) این است که با تلاش ذهنی کم یا بدون تلاش ذهنی ، قابل اجرا هستند. (آسان کاربرد)
توسعه دهندگان اپلیکیشن می توانند مشتریان خود را با آگهی های مربوط به اپلیکیشن هایی که آنها (کاربران) به آن علاقه مند هستند ، هدف قرار دهند و این فرایند هزینه ناچیزی می طلبد!
به خاطر داشته باشید که ارتقاء متقابل (تبلیغ مشترک) یک نوع از داد و ستد کالا (اپلیکیشن) است که به شدت به تجزیه و تحلیل داده ها، بهینه سازی و تست (و تعداد زیادی از آن !) بستگی دارد. اگر ایده ارتقاء متقابل برایتان جالب به نظر می آید ، شما می توانید با اتصال به یک پلت فرم موجود و یا ایجاد یک مورد از آنها، از این فرایند مشترک نهایت استفاده را ببرید.

توسط عبدو شجاری

من عبداله شجاری هستم اما دوستان Agha Abdo صدام میزنن! به زبان لیت خواب میبینم و با خودم مورس کد حرف میزنم، یه خوره لینوکس و دنیای متن باز،‌ عاشق امنیت و برنامه نویسی و تلفن همراه و بیزینس و سنگ نوردی و گیتار الکتریک!
وبسایت: http://abdo.ninja


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر