بازاریابی در محیط نزدیک صفحه اصلی //

بازاریابی در محیط نزدیک

بازاریابی در محیط نزدیک

بازاریایی در محیط نزدیک یا Proximity marketing

پیوند بین تکنولوژی های جدید و روش ها بازاریابی هر روز محکم تر می شود. در این پست قصد داریم در مورد یکی از جدیدترین روش های تبلیغات و بازاریابی به نام  Proximity marketing صحبت کنیم. ترجمه تحت الفظی این عبارت بازاریابی مجاورتی یا نزدیکی می شود که ما با توجه به ماهیت کار آن را تحت عنوان بازاریابی در محیط نزدیک یا بازاریابی در اطراف کار نام گذاری کرده ایم.

در این شیوه ی بازاریابی از تکنولوژی وایرلس یا بلوتوث استفاده می شود و به وسیله ی ایجاد یک شبکه داخلی با پوشش برد بین ۵۰ تا ۳۰۰ متر امکان ارسال تبلیغات و اشتراک گذاری محتوی با کاربران فراهم می شود. بیشتر مردم در حال حاضر از گوشی های هوشمند استفاده می کنند که مجهز به بلوتوث و وایرلس است. با اتصال کاربر به شبکه داخلی به راحتی می توان فایل ها را برای مشتری ارسال کرد.

بازاریابی در محیط نزدیک

این روش یکی از بهترین راهکار های برای توزیع اپلیکیشن موبایل است و می توان با استفاده از آن فایل apk برای اپلیکیشن های اندروید را منتشر و روی گوشی هوشمند مشتری نصب کرد.

در ادامه در مورد تکنولوژی ها و محصولات مرتبط به شیوه بازاریابی و تبلیغات برد نزدیک یا محلی مطالبی خواهیم نوشت.

 

 

 

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر