بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، راهی برای دیده شدن صفحه اصلی //

بازاریابی در شبکه های اجتماعی، راهی برای دیده شدن

بازاریابی در شبکه های اجتماعی، راهی برای دیده شدن

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، راهی برای دیده شدن

ما بارها و بارها این جملات را از زبان مشتریان خود شنیده ایم؛ ” کافی است آدرس وب سایت ما را  در نوار آدرس مرورگرهای وب تایپ کنید تا با سایت گرافیکی زیبای ما مواجه شوید، اما جالب است که ما با گذر زمان رونق لازم در کسب و کارمان کم کم در حال رسیدن به نقطه زیر صفر است، حوالی مقادیر منفی …! ” و حال پاسخی که ما به مشتریانمان می‌دهیم این است؛ “داشتن تنها یک وب سایت زیبا راهی برای رسیدن به نقطه اوج درکسب و کارتان نیست”، پاسخی تامل برانگیز که همه را متعجب می‌کند.

داشتن یک وب سایت گرافیکی زیبا نقطه ای برای شروع کار است. پس از آن نوبت به بالا بردن سئو می‌رسد، استفاده از راهکارهایی که فقط برای ربات‌های موتورهای جست وجو محبوبیت دارد. بعد از آن نوبت به بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است. محبوبیت شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر، گوگل پلاس و … بزرگان کسب و کار را وارد مرحله‌ی تازه‌ای از بازاریابی کرده است.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

ایجاد و فعالسازی صفحه‌ی اختصاصی برای نام تجاری‌ و وب سایت‌تان، به روز رسانی هر روز صفحه، خلاقیت و نوآوری برای افزایش شهرت وب سایت تا تبدیل شدن وب سایت‌تان به یک برند، تمام مواردی است که ما از ابتدا تا انتها برای مشتریان خود انجام می‌دهیم. البته انجام کارا و مفید این موارد زمانی حاصل می‌شود که اهداف‌شان در کسب و کار را با ما در میان بگذارند تا ما بتوانیم استراتژی مرتبط با کسب و کارشان را به آن‌ها پیشنهاد دهیم.

همیشه بخاطر داشته باشید هنگامی که شما از شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات یا ارائه خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنید در کنار فروش محصولات، خدمات دیگری مانند به اشتراک گذاری مطالب و عکس، اخبار مرتبط و … را نیز انجام می‌دهید که باعث ایجاد ارزش برای مخاطبان‌تان می‌شود.

به یاد داشته باشید که با توجه به نوع مخاطبان‌تان ۷۰% از مطالبی که به اشتراک می‌گذارید باید دارای اطلاعات مفید و دست اول باشند. ۲۰% آن مطالب می‌تواند برگرفته از افراد دیگر باشد و تنها ۱۰% آنها می‌تواند تبلیغاتی باشد.

همچنین به این نکته توجه کنید که داشتن محتوای خوب و مفید تنها دلیل افزیش فروش شما بدون هیچ مشکل خاصی می‌باشد.

توسط محمد هادی شجاری

مهندسی صنایع و مدیریت اجرایی خوندم و از دوران دانشجویی علاقه مند به بازاریابی بویژه در دنیای دیجیتال بودم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی تبلیغات با اپلیکیشن های موبایل مطالعه و کار می کنم.
وبسایت:


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر