اپلیکیشن انتخابات صفحه اصلی //

از اپلیکیشن موبایل برای تبلیغات انتخابات مجلس ۹۴ استفاده کنید !

 

اگر نامزد انتخابات مجلس هستید و یا در یک ستاد انتخاباتی فعالیت می کنید حتما اهمیت تبلیغات مناسب و درست برای شناسایی و معرفی نامزد اصلح به مردم را می دانید. در این میان ابزار های زیادی مثل پوستر انتخاباتی، بنر ها، روزنامه ها و خبرگزاری ها وجود داشتند و همواره مورد استفاده قرار می گرفتند که اغلب هزینه سرسام آوری دارد و یا دسترسی و حجم اطلاعات آن محدود است، اما به تازگی استفاده از گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های موبایل رواج پیدا کرده است و این بهترین فرصت برای شماست تا مشکل زمان، مکان و حجم اطلاعات را با سفارش یک اپلیکیشن اختصاصی برای معرفی بهتر خود برطرف و ارتباط با مردم شانس خود را برای حضور در جمع نماینده های مجلس بیشتر کنید.

 

 

اپلیکیشن انتخابات 94

 

برخی امکانات اپلیکیشن اندروید و iOS برای انتخابات مجلس :

  • ارسال آخرین اخبار و پیام ها با نوتیفیکیشن
  • بیوگرافی و برنامه ی نامزد انتخابات
  • امکان ارتباط مردمی
  • گالری عکس و فیلم
  • امکان نظرسنجی بین مردم
  • هزینه کم، گستره بی پایان

با استفاده از اپلیکیشن موبایل اختصاصی مردم می توانند اخبار و اطلاعات کاندیدای مورد نظرشان را سریع و بدون واسطه دریافت نمایند. این اپلیکیشن می تواند از طریق اپ استور ها، سایت ها و در محل ستاد انتخابات و یا محل همایش ها و کنفرانس ها با دستگاه وایرلس توزیع شود.

سفارش اپلیکیشن انتخابات به صورت اختصاصی

با توجه به زمان کم برای تبلیغات انتخابات مجلس، شرکت همسانه زیرساخت های لازم برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی انتخابات برای هر نامزد را آماده کرده است و می تواند در سریع ترین زمان ممکن نرم افزار اندروید و iOS انتخابات را ارائه نماید. برای ارتباط با شرکت همسانه و سفارش اپلیکیشن انتخابات اختصاصی برای نامزد خود می توانید با شماره ۸۸۸۴۴۰۵۰(۰۲۱) تماس بگیرید.

 

 

دستگاه تبلیغات وایرلس برای ستاد انتخاباتی، همایش ها و مساجد

 

به منظور ارائه ی اپلیکیشن کاندیدای انتخاباتی و ارسال فیلم، عکس و مطالب مورد نظر به مردم می توانید از این دستگاه استفاده کنید. این دستگاه مشابه دستگاه های بلوتوث صنعتی است با این تفاوت که با تکنولوژی وایرلس کار می کند. برای استفاده از این دستگاه نیازی به کامپیوتر و اینترنت نیست و تنها نیاز به یک پریز برق دارد!

این دستگاه یک شبکه وایرلس آفلاین ایجاد میکند که مردم به آسانی به آن متصل می شوند و محتوا و تبلیغات نامزد انتخابات را دریافت می کنند.

ADS

 

 

سفارش سریع: ۸۸۸۴۴۰۵۰(۰۲۱)

 

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیکی

اطلاعات تماس و توضیحات