ارزیابی در محیط رسانه های اجتماعی صفحه اصلی //

ارزیابی در محیط رسانه های اجتماعی

ارزیابی در محیط رسانه های اجتماعی

ارزیابی در محیط رسانه های اجتماعی (در مورد جنبه های مختلف اپلیکیشن موبایل) به چه طریقی انجام می شود؟

شما دو گزینه پیش روی دارید:
گزینه شماره یک: اگر کسب و کار اپلیکیشن شما منابع سرمایه انسانی و مالی نامحدود دارد ، می توانید به سادگی مقیاس های تلاش خودتان را در رسانه های اجتماعی با سرمایه گذاری بیشتر (با کمک مردم بیشتر) و پول بیشتر انجام دهید.
گزینه شماره دو: بفهمید که چگونه با کمترین هزینه بیشترین دستاورد را داشته باشیم.
اگر شما گزینه دوم را انتخاب کنید، شما از این چهار مرحله ساده باید تبعیت کنید:
مرحله ۱: تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از تلاش های فعلی خود در فرایند بازاریابی اجتماعی
مرحله ۲: پیگیری کارهایی که بیشترین “بازگشت (سود) سرمایه” را داشته است
مرحله ۳: کارهایی که “کمترین بازگشت سرمایه” را داشته است در اولیت های بعدی قرار دهید
مرحله ۴: تلاش بیشتر (برنامه ریزی برای کسب نتایج بهتر ) در فرایند بهینه سازی ، فرایندهایی که بالاترین بازگشت سرمایه را داشته است
قبل از شروع به کار، چیزهایی که کسب و کار اپلیکیشن شما در “بازاریابی رسانه های اجتماعی” انجام می دهد، کنار هم قرار دهید. لطفا بدون بررسی (و تحلیل) برخی از یا تمام نتایج حاصل از تلاش رسانه های اجتماعی تان، به روند کاری تان ادامه ندهید.
حتی کسب و کار های اپلیکیشن های موفق  نیز می توانند در این زمینه ضعیف عمل کنند.
هدف، “دیده شدن” در فعالیت های مختلف رسانه های اجتماعی در فرایند کسب و کار اپلیکیشن شما و ایجاد تجزیه و تحلیل دقیق برای نشان دادن نوع فعالیت ها و بازخورد حداکثری آنها و همچنین یافتن نقاط ضعف می باشد.
بر اساس نتایج حاصل از ممیزی رسانه های اجتماعی تان، رتبه هر فعالیت را- نه بر اساس اندازه ، یا تاثیر گذاری آن بر “نفوذ اجتماعی” ، بلکه براساس اندازه گیری بازخورد دلاری هر تلاش در کسب و کار تان ، مشخص کنید.
انجام محاسبات ریاضی و تصمیم گیری مناسب به شما امکان شناسایی نقاط قوت (بازخورد قوی و مثبت کسب و کار اپلیکیشن تان) ، با در نظر گرفتن شاخص زمان مردم و سرمایه را فراهم می سازد.
اگر هدف شما افزایش مخاطبان از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی است ، پس در شناسایی اپلیکیشن و نوع فعالیت تان ” محدود ” گویی را کنار بگذارید (شرح مفصل) .
شبکه هایی واقعا برای شما مهم هستند که کاربران شما (و کاربران بالقوه) در آن حضور دارند. برای مثال، اگر اپلیکیشن شما “دوستداران گربه” را هدف قرار داده است، شما می توانید در یکی از شبکه های اجتماعی، مانند Catster که مختص گربه دوستان و مالکان این حیوان می باشد ، تعامل داشته باشید.
زمان تان را برای پیدا کردن (و از انجمن بپرسید) شبکه هایی که کاربران تان دوست دارند در آنجا فعالیت داشته باشند ،اختصاص دهید.
به دنبال فرصت های جدید برای تبلیغ اپلیکیشن های خود باشید، و یا با انتخاب مناسب نام اپلیکیشن (بر حسب نیاز بازار) قبل از رقبا پیش دستی کنید.
به معنای واقعی هزاران شبکه اجتماعی فعال در این حوزه وجود دارند که می توانید از آنها برای ارائه و حضور اپلیکیشن تان و مخاطب قرار دادن مخاطبانتان استفاده کنید. Jelly، یک میکرو شبکه اجتماعی ست که براساس فرایند پرسش و پاسخ از دیگر کاربران ساخته شده است.
بنیانگذار آن Biz Stone ، از بنیانگذاران توییتر است –  یکی از آنهایی ست (اپلیکیشن) که شما در سال ۲۰۱۴ به آن نیاز خواهید داشت.
رسانه های اجتماعی بزرگ ، برای برقراری ارتباط با کاربران تان کارآیی بیشتری دارند ، در این مورد (فعالیت در این حوزه) دانستن اطلاعات بیسیک مهم است.
اکنون هزاران شبکه های اجتماعی وجود دارد، هر یک از آنها شخصیت، فرهنگ، و قوانین و مقررات خاص خود را دارند. بزرگترین شبکه های اجتماعی عبارتند از: فیس بوک، لینک، توییتر، Pinterest، و گوگل پلاس / یوتیوب.
اگر می خواهید به عنوان یک پیشرو فکری در مورد موضوعات خاص اپلیکیشن تان دیده شوید، LinkedIn و Quora مکان بسیار خوبی برای حضور قوی شما محسوب می شوند. وبلاگ ها و انجمن ها که علاقه مندان به اپلیکیشن در آنجا به تبادل ائده و اندیشه می پردازند را فراموش نکنید.

توسط عبدو شجاری

من عبداله شجاری هستم اما دوستان Agha Abdo صدام میزنن! به زبان لیت خواب میبینم و با خودم مورس کد حرف میزنم، یه خوره لینوکس و دنیای متن باز،‌ عاشق امنیت و برنامه نویسی و تلفن همراه و بیزینس و سنگ نوردی و گیتار الکتریک!
وبسایت: http://abdo.ninja


نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود


ارسال نظر